EcoVadis, międzynarodowa agencja ratingowa doceniła nasze starania między innymi za działalność przyjazną środowisku. Otrzymaliśmy srebrny medal, co daje nam miejsce wśród 25% najlepiej ocenianych firm.

EcoVadis to agencja ratingowa oceniającą działania i praktyki dostawców w zakresie ich społecznej odpowiedzialności biznesu. Klienci są oceniani od 0 do 100 punktów przyznawanych w ramach czterech zagadnień: środowisko naturalne, działania społeczne, etyka oraz łańcuch dostaw. Ocena ta powstaje z wykorzystywaniem kompleksowej metodologii, która opiera się o międzynarodowe standardy, takie jak Global Reporting Index (GRI), ISO 26000 oraz założenia Global Compact.

Dostawcy oceniani są pod kątem społecznej odpowiedzialności biznesu z uwzględnieniem sektora działalności, wielkości oraz lokalizację. Podczas procesu certyfikacyjnego EcoVadis sprawdza jak firma zintegrowała zasady CSR w swoim systemie biznesowym i zarządzania na podstawie:

 • dostarczonych przez dostawcę dowodów,
 • informacji sektorowych, specyfiki danego kraju oraz wielkości firmy,
 • oceny analityków EcoVadis.

Spółka Impel Rental jest jedną z 25% najlepszych firm ocenianych przez EcoVadis. – Srebrny Medal EcoVadis potwierdza nasze kompetencje i wzmacnia naszą pozycję w oczach dużych klientów korporacyjnych, z którymi współpracujemy i nowych, z którymi mamy większą szansę współpracować w przyszłości. – podkreśla Janusz Surma, prezes zarządu Impel Rental.

Aktualności

Uzupełnij formularz

Podaj nam więcej szczegółów, co pomoże nam sprawnie odpowiedzieć na Twoje zapytanie

  * pole wymagane

  Administratorami Twoich danych osobowych będą Współadministratorzy wskazani w linku Wykaz Współadministratorów, którzy przetwarzają dane na podstawie umowy o współadministrowanie.
  Zgłoszenie odwołania ww. zgód należy wysłać na następujący adres e-mail: iod.e-marketing@auraco.pl
  Punktem kontaktowym dla Ciebie, w sprawach dotyczących ochrony Twoich danych w związku z ww. Zgodami, jest Auraco sp. z o.o., ul. Solec 81B, 00-382 Warszawa, adres e-mail iod.e-marketing@auraco.pl.