Impel Delivery podąża za trendami, wpasowując się w potrzeby klientów. Wprowadza nowe rozwiązania i asortyment do samodzielnej dezynfekcji elektrostatycznej w pomieszczeniach. Ten rodzaj dezynfekcji często określany jest mianem „dezynfekcji 360” i uznawany jest za jedną z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych metod dezynfekcji pomieszczeń i powierzchni.

Na czym polega ta metoda?
Dezynfekcja elektrostatyczna przeprowadzana jest za pomocą oprysku elektrostatycznego z wykorzystaniem bezprzewodowych, wyjątkowo oszczędnych i ekologicznych urządzeń Victory Innovations. Polega na procesie dodania ładunku elektrycznego do odpowiednich rozmiarów kropli cieczy z bezpiecznym i sprawdzonym środkiem dezynfekującym.

W naszym sklepie jest już dostępny asortyment do samodzielnego przeprowadzania dezynfekcji. Do tej metody rekomendujemy bezpieczny dla ludzi i dezynfekowanych powierzchni, atestowany płyn Biopur Medisoft APC 300 o właściwościach biobójczych, wirusobójczych i grzybobójczych.

Aktualności

Uzupełnij formularz

Podaj nam więcej szczegółów, co pomoże nam sprawnie odpowiedzieć na Twoje zapytanie

    * pole wymagane

    Administratorami Twoich danych osobowych będą Współadministratorzy wskazani w linku Wykaz Współadministratorów, którzy przetwarzają dane na podstawie umowy o współadministrowanie.
    Zgłoszenie odwołania ww. zgód należy wysłać na następujący adres e-mail: iod.e-marketing@auraco.pl
    Punktem kontaktowym dla Ciebie, w sprawach dotyczących ochrony Twoich danych w związku z ww. Zgodami, jest Auraco sp. z o.o., ul. Solec 81B, 00-382 Warszawa, adres e-mail iod.e-marketing@auraco.pl.