Okres pandemii przyspieszył proces przenoszenia sprzedaży do Internetu. Dla naszych indywidualnych klientów stworzyliśmy i uruchomiliśmy sklep e-commerce z asortymentem BHP.

W sklepie istnieje możliwość zakupienia środki ochrony indywidualnej, asortyment walki z COVID-19, taki jak rękawiczki jednorazowe, osłona twarzy, ubrania jednorazowe czy środki do dezynfekcji powierzchni, pomieszczeń i rąk, odzież i obuwie robocze. Możesz liczyć na profesjonalną pomoc, a zamówiony towar dostaniesz do 48h.

Produkty BHP łatwiej dostępne

W BHPonline-24.pl klient łatwo odnajdzie kategorię produktów, które go interesują. Towary zostały pogrupowane według konkretnych potrzeb. Zarówno klienci biznesowi, jak i indywidualni mają między innymi do wyboru takie kategorie, jak środki ochrony osobistej, ochronę przez koronawirusem, produkty na wyprawę w góry czy odzież ochronną i roboczą. Sklep online z produktami BHP Grupy Impel jest de facto hurtownią, ze względu na szeroki wybór asortymentu od producentów polskich i zagranicznych. Na BHPonline-24.pl również można kupić markę własną Grupy Impel – serię produktów SafePRO. Sklep gwarantuje sprawną wysyłkę i dostawę zamówień w ciągu 48 godzin.

Poznaj swoją hurtownię BHP – wejdź na BHPonline-24.pl.

BHPonline-24.pl

Aktualności