W dniach od 25 do 27 kwietnia 2022 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich spotkamy się na Międzynarodowych Targach  Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO. To największe tego typu wydarzenie w branży BHP w Europie Środkowo-Wschodniej. W wydarzeniu uczestniczą spółki z Grupy Impel.

SAWO to nie tylko wystawa, to również miejsce wymiany doświadczeń w zakresie bezpieczeństwa pracy, ergonomii, ratownictwa, ochrony przeciwpożarowej i innych pokrewnych zagadnień. Organizowana jest tu otwarta przestrzeń konferencyjna, w której profesjonaliści dzielą się najnowszą wiedzą – podkreślają organizatorzy wydarzenia.

Trendy w branży BHP. Jak za nimi nadążyć? Czy wystarczy je tylko śledzić?

Janusz Surma, prezes Impel Delivery

Jesteśmy firmą, która od lat działa w branży BHP. Jednak przez lata w mojej ocenie ten obszar działalności firm był niewystarczająco doceniany. Czas pandemii zwiększył świadomość ludzi i zaangażowanie pracodawców w to, by tworzyć możliwie najbardziej przyjazne środowisko pracy, bezpieczne i zgodne z obowiązującymi normami. Dziś BHP to nie tylko gaśnice, oznakowanie wejść ewakuacyjnych i szkolenia pracowników z zasad bezpieczeństwa podkreśla Janusz Surma, prezes Impel Delivery.

Rozwój rynku, oczekiwań konsumentów oraz nowych technologii przyspiesza z roku na rok. Jako spółka nie tylko staramy się śledzić i nadążać za obowiązującymi trendami, ale przede wszystkim odpowiadać na bezpośrednie potrzeby naszych klientów.

W ostatnim czasie wdrożyliśmy m.in. nowe technologie w zakresie obsługi zamówień i logistyki w naszych magazynach, uruchomiliśmy także internetowe platformy zakupowe jak m.in. bhp-online24.pl, z których korzystają nie tylko klienci instytucjonalni, ale również indywidualni – dodaje Janusz Surma.

Spotkajmy się na stoisku nr 16 w pawilonie 3A.

Ofertę Impel Delivery oraz Impel Rental będzie można spotkać na stoisku nr 16 w pawilonie 3A (targi Sawo). W bezpośrednim sąsiedztwie zaprezentowane zostaną także produkty marki 3M, którego dystrybutorem jest m.in. spółka Impel Delivery.

Szczegółowe informacje na stronie www.targisawo.pl

SAWO 2022
#RazemDlaBezpieczeństwa | #targiSAWO | #SAWO | #razemDlaBezpieczeństwaZtargamiSAWO2022

Aktualności