W dniach od 23 do 25 kwietnia 2024 roku odbędą się Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO. To największe tego typu wydarzenie w branży BHP w Europie Środkowo-Wschodniej, organizowane co dwa lata na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W wydarzeniu swój aktywny udział zadeklarowała Grupa Impel.

Targi SAWO to przestrzeń dla setek wystawców i producentów z branży BHP. To okazja do wspólnej wymiany doświadczeń w zakresie bezpieczeństwa pracy, ergonomii, ratownictwa, ochrony przeciwpożarowej i innych pokrewnych obszarów. Organizowana jest tu otwarta przestrzeń konferencyjna, w której profesjonaliści dzielą się wiedzą i kluczowymi, branżowymi trendami.

Ciągły rozwój branży BHP

Jako multiproduktowy lider usług outsourcingowych w Polsce, Grupa Impel od wielu lat aktywnie działa w branży BHP. Przez lata wartość tego obszaru działalności firmy nie była w pełni dostrzegana. Wspomnijmy okres pandemii, który wpłynął na świadomość społeczną i zaangażowanie pracodawców w tworzenie bardziej sprzyjającego, bezpiecznego i zgodnego z aktualnymi normami środowiska pracy. Obecnie BHP to nie tylko sprzęt gaśniczy, oznakowanie ewakuacyjne czy szkolenia pracowników z zasad bezpieczeństwa. W naszej ofercie posiadamy wiele produktów ekologicznych, w tym środki czystości marki Biopur czy własną odzież roboczą tworzoną ze specjalnej jakości materiałów. Szukamy przestrzeni dla zero emisyjności i certyfikatów, których oczekują zarówno klienci jak i przedsiębiorstwa. – zauważa Grzegorz Kapałka, prezes Impel Delivery sp. z o.o

Spotkajmy się na stoisku nr 8 w pawilonie 3.

Nowości z oferty spółki Impel Delivery zostaną zaprezentowane na stoisku nr 8 w pawilonie 3 (Targi SAWO). Na stoisku zaprezentowane zostaną także produkty naszych partnerów, m.in. rękawice marki Excellent, które dystrybuuje spółka Impel Delivery. 

SAWO Impel Delivery

Szczegółowe informacje na stronie www.targisawo.pl

SAWO 2024

#RazemDlaBezpieczeństwa | #targiSAWO | #SAWO | #razemDlaBezpieczeństwaZtargamiSAWO2024

Aktualności