W marcu ukazał się wywiad naszego eksperta w zakresie BHP – prezesa Impel Delivery – Janusza Surmy w dwumiesięczniku “Manager Produkcji”, który był poświęcony najnowszym trendom i najważniejszym wyzwaniom w procesach produkcji, jakie nas czekają w 2021 roku.

Szefowie obszarów produkcyjnych dzielą się swoimi opiniami, uwagami i podsumowują nowinki, które dominują w codziennej działalności firm. Prezes Surma udzielił wywiadu na temat: „Edukować i egzekwować. Tak trzeba chronić pracowników w czasie epidemii.” Podzielił się swoimi uwagami na temat noszenia maseczek w dobie pandemii, opowiadał jak zmieniła się świadomość i wiedza pracowników i pracodawców w zakresie ochrony osobistej, którą wcześniej posiadali zazwyczaj specjaliści BHP. Podkreślił znaczącą rolę jakości produktów jakich używamy do ochrony czy to przed koronawirusem czy w miejscu pracy, celem zabezpieczenia pracowników. Mówił o zmianach na rynku BHP w czasie pandemii, jak ta sytuacja wpłynęła na ciągłość dostaw, wybór dostawców, jak uniknąć nierzetelnych firm sprzedających produkty niezgodne z unijnymi normami. Wspomniał jak znacząca jest rola pracodawcy, którego zadaniem w tym trudnym czasie jest zapewnienie dezynfekcji i uświadamianie pracowników jak ważne jest przestrzeganie zasad bezpieczeństwa czyli dystans, dezynfekcja, maseczki, wietrzenie pomieszczeń oraz egzekwowanie stosowania środków ochrony osobistej.

Aktualności

Uzupełnij formularz

Podaj nam więcej szczegółów, co pomoże nam sprawnie odpowiedzieć na Twoje zapytanie

    * pole wymagane

    Administratorami Twoich danych osobowych będą Współadministratorzy wskazani w linku Wykaz Współadministratorów, którzy przetwarzają dane na podstawie umowy o współadministrowanie.
    Zgłoszenie odwołania ww. zgód należy wysłać na następujący adres e-mail: iod.e-marketing@auraco.pl
    Punktem kontaktowym dla Ciebie, w sprawach dotyczących ochrony Twoich danych w związku z ww. Zgodami, jest Auraco sp. z o.o., ul. Solec 81B, 00-382 Warszawa, adres e-mail iod.e-marketing@auraco.pl.