Outsourcing BHP

Usługa outsourcingu BHP polega na przejęciu od klienta całości zagadnień, związanych z zabezpieczeniem pracowników w środki ochrony indywidualnej. Obejmuje przejęcie i organizację logistyki wewnętrznej, systemu raportowania i kontroli kosztów oraz systemu składania zamówień e-commerce.

Zapytaj o ofertę

Czym jest outsourcing BHP?

Outsourcing BHP to najefektywniejsza forma zarządzania obszarem bhp w firmie, wpływa na obniżenie kosztów i poprawę efektywności działań przedsiębiorstwa. W ramach usługi masz dostęp do zintegrowanego, przejrzystego, intuicyjnego systemu informatycznego do zakupów, dystrybucji i raportowania artykułów BHP używanych w zakładzie pracy. Korzystasz z szerokiego asortymentu artykułów indywidualnie dopasowanych do specyfiki firmy i Twoich oczekiwań z uwzględnieniem czynnika ekonomicznego. Dzielimy się z Tobą naszym know-how czyli wiedzą specjalistyczną pozwalającą na usystematyzowanie i zoptymalizowanie wydań odzieży ochronnej i środków ochrony indywidualnej, co bezpośrednio przekłada się na obniżenie kosztów w Twojej firmie i wydajniejszą pracę Twoich pracowników.

Co zyskujesz?

Usprawnienie i uszczelnienie

procesu wydawania odzieży ochronnej i środków ochrony indywidualnej w zakładzie pracy

 

Bezpieczeństwo prawne

Oszczędność kosztów

związanych z rozliczeniami wydań artykułów BHP

 

 

Możliwość prognozowania

i budżetowania wydatków na BHP w firmie

Zmniejszenie obciążeń

związanych z zatrudnieniem pracowników

magazynowych i obsługi administracyjnej

Co nas wyróżnia?

 • doświadczenie w prowadzeniu tej usługi: realizacja 20 projektów w tym obsługa 40 000 pracowników oraz kompleksowe dostarczanie środków ochrony indywidualnej, produktów utrzymania czystości i higieny do zakładów pracy
 • certyfikat ISO 9001-2005 w zakresie projektowania i produkcji odzieży ochronnej i roboczej
 • produkcja odzieży roboczej we własnym zakładzie szwalniczym
Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami
i sprawdź ofertę

Zapytaj o ofertę

Inne produkty

Zobacz więcej

Uzupełnij formularz

Podaj nam więcej szczegółów, co pomoże nam sprawnie odpowiedzieć na Twoje zapytanie

  * pole wymagane

  Administratorami Twoich danych osobowych będą Współadministratorzy wskazani w linku Wykaz Współadministratorów, którzy przetwarzają dane na podstawie umowy o współadministrowanie.
  Zgłoszenie odwołania ww. zgód należy wysłać na następujący adres e-mail: iod.e-marketing@auraco.pl
  Punktem kontaktowym dla Ciebie, w sprawach dotyczących ochrony Twoich danych w związku z ww. Zgodami, jest Auraco sp. z o.o., ul. Solec 81B, 00-382 Warszawa, adres e-mail iod.e-marketing@auraco.pl.