Produkcja odzieży roboczej

Szyjemy od 1991 roku we własnym zakładzie szwalniczym w Ruszowie. Produkujemy specjalistyczną odzież roboczą i ochronną jak i inne produkty tekstylne od rękawiczek, fartuchów jednorazowych, dresów pod odzież użytkową wg indywidualnych form.

Zapytaj o ofertę

Czym jest produkcja odzieży
roboczej?

Do produkcji wykorzystujemy wysokiej jakości materiały gwarantując długotrwałą użyteczność odzieży roboczej. Szyjemy wg żądanych rozmiarów i fasonów, znakujemy i personalizujemy. Możesz nam powierzyć szycie odzieży ochronnej, roboczej, jednorazowej – aktualnie wykorzystywanej do zabezpieczenia Twoich pracowników podczas pandemii. Dzięki inwestowaniu w park maszynowy szwalni, jesteśmy w stanie zrealizować duże zlecenia na szycie wszelkiej odzieży i asortymentu tekstylnego. Przeprowadzamy również certyfikację odzieży, zgodnie z wymogami obowiązującego prawa. Wyposażamy w odzież ochronną pracowników sektora: bezpieczeństwa, energetycznego, przemysłu wydobywczego i petrochemicznego, budownictwa, gastronomicznego, medycznego, sportowego czy utrzymania czystości i innych.

Co zyskujesz?

Szybką realizację

dużych zamówień

 

Produkcję nawet do 12 000

sztuk odzieży miesięcznie

Precyzję wykrojów

czyli idealnie odszyte zlecenie

 

Terminowość

w realizacji zleceń

Powtarzalność wykrojów

 

 

Archiwizację zleceń

 

Co nas wyróżnia?

 • 30 letnie szwalnicze doświadczenie

 

 • doświadczony personel

 

 • krótkie terminy realizacji zleceń

 

 • idealnie odszyta odzież
Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami
i sprawdź ofertę

Zapytaj o ofertę

Inne produkty

Zobacz więcej

Uzupełnij formularz

Podaj nam więcej szczegółów, co pomoże nam sprawnie odpowiedzieć na Twoje zapytanie

  * pole wymagane

  Administratorami Twoich danych osobowych będą Współadministratorzy wskazani w linku Wykaz Współadministratorów, którzy przetwarzają dane na podstawie umowy o współadministrowanie.
  Zgłoszenie odwołania ww. zgód należy wysłać na następujący adres e-mail: iod.e-marketing@auraco.pl
  Punktem kontaktowym dla Ciebie, w sprawach dotyczących ochrony Twoich danych w związku z ww. Zgodami, jest Auraco sp. z o.o., ul. Solec 81B, 00-382 Warszawa, adres e-mail iod.e-marketing@auraco.pl.